«Кефир» в законе. Связан ли пожар в кафе на Набережной с возбуждением уголовного дела против партнеров депутата Иванова

Члени громадської організації “Культурне джерело” домоглися порушення кримінальної справи за службове  підроблення документів при влаштуванні кафе на причалі в районі бульвару Шевченко. Про йдеться в ухвалі Ленінського райсуду від 18 вересня, якою надано дозвіл на вилучення документації для продовження слідства.

За матеріалами справи, член президії громадської організації “Культурне Джерело” звернувся до   запорізької прокуратури зі скаргою, в якій пояснив, що протягом квітня 2015 року підприємець Євген Фомін склав і подав до місцевого департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції дві декларації: одну про початок виконання будівельних робіт на об’єкті “Реконструкція будівель та споруд під комплекс для обслуговування пасажирів річкового транспорту у складі: кафе, ресторану, річкових кас за адресою: м. Запоріжжя, бул. Шевченко 77” від 10 квітня, а друга – про готовність вказаного об’єкта до експлуатації від 29 квітня.

Згідно відповіді Департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради, інформація  про погодження проекту на виконання будівельних робіт на цьому об’єкті у їхньому відділі містобудівного кадастру відсутня. Управління з питань земельних відносин Запорізької міськради також повідомило, що ділянка з підпірною стінкою належить міськраді та у користування нікому не передана.

Відтак, слідчі прийшли до висновку, що встановлені факти свідчать про можливе внесення недостовірних відомостей до декларацій, а також про наявність порушень чинного законодавства при здійсненні будівельних робіт.

Вже 18 серпня начальник інспекційного відділу Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Запорізькій області здійснив позапланову виїзну перевірку об’єкту будівництва. За результатами перевірки Євген Фомін не надав жодного документу, зазначеного в деклараціях про початок виконання будівельних робіт та про готовність до експлуатації вищевказаного об’єкту, що свідчить про їх недостовірність. Крім цього, даної перевіркою встановили, що об’єкт експлуатується виключно як кафе.

Відтак, 26 серпня міліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст.364 КК – підроблення з використанням службового становища, що спричинило тяжкі наслідки.

А вже 05 вересня на “підпірній стінці з майданчиком” за адресою бул. Шевченко 77  сталася пожежа, внаслідок якої згоріло  кафе “Кефір”.

Євгена Фоміна пов’язують з колишнім першим заступником міського голови, депутатом міськради Андрієм Івановим. За інформацією тижневика “Правда”, у них був спільний бізнес, а видання “Вся Влада” три роки  тому називало Фоміна куратором низки кафе на Набережній, пов’язаним з Андрієм Івановим.

Характерно, що “Культурне джерело”, яке прохало на початку літа депутатів міськради віддати їм цю ділянку на березі “для творчої майстерні”, та подало скаргу до прокуратури, також пов’язане з Андрієм Івановим. 

Засновниками ГО є Андрій Волинець, Максим Рябко й Дамен Джухайна Салєх. Андрій Волинець нині є  керівником ТОВ “Венеція Спа”, а Максим Рябко займав цю посаду раніше. “Венеція Спа”, розташоване на вулиці Нижньодніпровській, 1-б – це готель “Венеція”, який теж  відносять до сфери впливу Андрія Іванова.

http://zp.nashigroshi.org

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.