Конфискат для бизнес-партнеров министра юстиции

Серед фірм, які перемогли в конкурсі з продажу конфіскату, проявились бізнес-партнери нового міністра юстиції. 29 травня 2014. Хоча конкурс на право проведення торгів конфіскованим майном пройшов три тижні тому, Міністерство юстиції все ще не оголосило офіційних результатів. Причиною цього може бути те, що принаймні в одній з фірм-переможниць прослідковуються сліди бізнес-партнерів теперішнього міністра юстиції Павла Петренка. Про це йдеться в сюжеті програми «Наші гроші».

Компанія «Лік торг»зареєстрована на вул. Ушинського, 40 у Києві. За цією ж адресою прописана адвокатська компанія «МЛГруп», серед власників якої ще нещодавно були теперішній міністр з сестрою Оксаною.

Рік тому «Лік торг» мав іншу назву – РКФ «Акціонер» (власник – Олег Степаненко, директор – Олег Єльчик). Раніше і Степаненко, і Єльчик були разом з Петренком співвласниками компанії «Мегаполіс капітал».

Журналісти програми виявили, що фірма задекларувала відсутність основних фондів і нульовий прибуток за 2013 рік, хоча в тендерній документації обов’язковою вимогою був «досвід роботи не менше двох років у цій чи аналогічній сфері діяльності».

Інша компанія-переможець – “Кепітал прайс” – виявилась реінкарнацією попереднього головного торговця конфіскованим майном – СП «Юстиція». Адреса народження “Кепітал прайсу” та сама, що й в СП «Юстиція», у тендерній документації обидві фірми теж вказали одну й ту ж адресу. З жовтня 2013 року право підпису в “Кепітал прайсі” отримав Євген Машкін – один із колишніх засновників «Юстиції», яку в 2013 усунули за порушення.

СП «Юстиція» є наближена до екс-голови Державної виконавчої служби Генадія Стадніка. Представники “Кепітал прайсу” повідомили журналістам, що також не мають досвіду з реалізації майна. Окрім зазначених фірм на тендері перемогли також «Авіста» і «Рубі інтеграція».

В експертів виникли запитання також щодо іншого тендеру на продаж конфіскованого майна, а саме на право проводити експериментальні електронні торги в чотирьох регіонах країни – Вінницькій, Львівській, Дніпропетровській областях і в Києві.

Продає заставне майно на електронних торгах ДП «Інформюст», а зберігає – переможець тендеру – компанія «Альфа-хімтрейд». Держпідприємство отримує 2% від вартості реалізованого, «Альфа-хімтрейд» отримає 3% за зберігання товару.

Однак, як перевірили «Наші гроші», відповідних складів у компанії «Альфа Хімтрейд» немає. Попри те, на сайті торгів вже з’явилось більше 300 лотів. Серед яких є і телевізори, й інша побутова техніка. Більше того, офіційний спеціалізація «Альфа-Хімтрейду», за КВЕДом, – це торгівля паливом та нафтопродуктами, а зовсім не конфіскатом.

http://nashigroshi.org

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий