Пожежа в Запорізькій обласній інфекційній лікарні: загинули троє пацієнток та анестезіолог

3 лютого 2021 року в місті Запоріжжі в одній з палат-боксів реанімаційного відділення обласної інфекційної клінічної лікарні, де проходять лікування хворі на гостру респіраторну хворобу COVID-19, виникло загорання. В результаті пожежі загинули 4 особи – троє пацієнток та анестезіолог. Проведеними судово-медичними експертизами встановлено, що смерть настала від шоку, викликаного термічними опіками полум’ямповідомляють “Українські відомості” з посиланням на Офіс Генпрокурора

Ще 2 постраждалих з опіками та отруєнням продуктами горіння доставлені до медзакладу.

У ході досудового розслідування, оглядів місця події, обшуків встановлені факти порушень у діяльності цього медичного закладу вимог законодавства України про пожежну безпеку та про об’єкти з підвищеною небезпекою.

Слідством відпрацьовується ряд версій виникнення загорання, зокрема використання медичного обладнання без наявності відповідних дозволів, з порушенням встановлених правил, що призвело до витоку кисню через систему штучної вентиляції легень з подальшим його критичним накопиченням у приміщенні палати та вибухом з виникненням пожежі.

Наразі службову особу, відповідальну за техногенний та протипожежний стан обласної інфекційної клінічної лікарні, затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Також у ході слідства буде надано оцінку діяльності органів уповноважених на здійснення контролю у сфері безпеки виробництва.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.