38 тисяч доларів! Стільки бере хабарів на рік лікар, заявив міністр охорони здоров’я

Якщо чесно, то він це сказав дещо закамуфльованіше. «Пациенты украинских больниц вынуждены ежегодно платить врачам 8-10 млрд долларов», — ось ці його слова розтиражували днями майже всі українські ЗМІ. Якщо просто жонглювати отими мільярдами, то вони виглядають «красиво». Але треба взяти калькулятор, і тоді слова міністра виглядають дещо інакше. 

Дивіться самі:  у країні близько 210 тис. лікарів. Більш точно порахувати складно, бо у цій царині статистика дуже інертна.

Так ось, ділимо 8 млрд. дол. на 210 тис. лікарів і отримуємо 38 тис. 95 дол. Це середній хабарницький дохід на один лікарський халат. Якщо припустити, що у сільських лікарнях зубожілі аграрії засовують у кишені «послідовникам Гіпократа» дещо менше доларів, то логічно припустити, що у великих містах всякі там професори та доктори наук є мультимільйонерами. Як і медсестри, які, певно, «колядують» на рік до 2 млрд. дол. Маячня!!!

Міністр охорони здоров’я давно вже славиться звичкою піаритися. Мені не раз видавалося, що він бере цифри зі стелі, але роблячи ось цю заяву, ліва півкуля мозку Квіташвілі явно вступила в когнітивний дисонанс з правою, а фантазія міністра – з його логікою. Яких  реформ варто чекати від міністра, який мочить відверту дурню?!

Обозреватель

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.