СБУ расследует миллионные махинации управленцев аэропорта Запорожья

Служба безопасности Украины разоблачила менеджмент Запорожского аэропорта на махинациях, в результате которых государственному бюджету были нанесены убытки на 9 млн грн. Как сообщает пресс-центр СБУ, руководство аэропорта умышленно допустило нарушения при ремонте взлетно-посадочной полосы.

Отмечается, что должностное лицо аэропорта “закрыло глаза” на некачественный ремонт полосы, который совершили еще в 2017-2018 годах. Вместо того, чтобы обратиться к подрядчику по гарантийному случаю, фигурант нашел новую компанию, которая занялась ремонтом этих участков.

“Ненадлежащее выполнение должностным лицом своих служебных обязанностей привело к оплате двойной стоимости работ, и как следствие, к нанесению экономических убытков коммунальному предприятию на более чем 9 млн грн”, — говорится в сообщении.

В ходе уголовного производства ему  сообщили о подозрении по ч. 2 ст. 367 Уголовного кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы сроком от двух до пяти лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью до трех лет и штраф до 750 необлагаемых минимумов доходов граждан или без такого.

ОФІЦІЙНО

СБУ викрила мільйонні махінації при ремонті злітно-посадкової смуги аеропорту «Запоріжжя»

СБУ викрила менеджмент Запорізького аеропорту на махінаціях. Керівництво цього стратегічного об’єкту допустило порушення при ремонті злітно-посадкової смуги літовища. Внаслідок чого державному бюджету завдано збитки на понад 9 млн грн., повідомили «УВ» у спецслужбі.

За версією слідства, посадовець КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» «закрив очі» на неякісний ремонт смуги, який зробили ще у 2017-2018 роках. Замість того, щоб звернутися до підрядника за гарантійним випадком, оскільки ремонт був неналежної якості, фігурант знайшов нову компанію, яка зайнялася ремонтом цих самих ділянок.

Неналежне виконання посадовцем своїх службових обов’язків призвело до сплати подвійної вартості робіт та, як наслідок, до завдання економічних збитків комунальному підприємству на більше ніж 9 млн грн.

У межах раніше відкритого кримінального провадження слідчими спецслужби посадовій особі повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 КК України.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до оборудки.

Санкцією ч. 2 ст. 367 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та штрафу від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Заходи з викриття махінацій проводили співробітники Управління СБУ в Запорізькій області у взаємодії з ГУ КЗЕ СБУ та за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.

прокуратури.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.