Хто і як голосував за «Харківські угоди». Таблиця голосування

«Харківські угоди» були ратифіковані 27.04.2010 року українським парламентом у безпрецедентно короткий час, через чотири дні після підписання. Опозиційні партії розкритикували цей документ, назвавши його «Новою Переяславською радою». Спікер ВР Володимир Литвин був змушений проводити засідання, затулившись парасолею, адже опозиціонери закидали трибуну Ради яйцями і димовими шашками.

Під крики «ганьба», сутички та бійки 236 нардепів все ж спромоглися ухвалити цей документ, який став однією з передумов окупації Криму у 2014 році.

Хто ці депутати
160 депутатів від Партії регіонів (загальна кількість членів фракції — 161). Не голосував лише Дмитро Шенцев, який брав участь у бійці.
27 депутатів від Комуністичної партії України (весь склад);
20 депутатів від фракції блоку Литвина (весь склад);
13 позафракційних депутатів (загальна кількість позафракційних — 16). З 16 позафракційних депутатів 11 — члени Партії Регіонів, які склали депутатську присягу безпосередньо перед голосуванням і ще не встигли увійти до фракції. Інші двоє депутатів, які проголосували за ратифікацію угоди  — це Інна Богословська та Василь Кисельов;
Опозиційні сили:

9 депутатів від фракції блоку Юлії Тимошенко (загальна кількість членів фракції — 154), які є членами коаліції: Валентин Зубов, Володимир Іваненко, Петро Кузьменко, Олег Маліч, Святослав Олійник, Валерій Писаренко, Ігор Савченко, Іван Сідельник, Олег Черпіцький.
7 депутатів від фракції «Наша Україна — Народна самооборона» (загальна кількість членів фракції — 72), які є членами коаліції та Давид Жванія, який на момент голосування не входив до більшості: Юрій Бут, Сергій Василенко, Станіслав Довгий, Давид Жванія, Володимир Поляченко, Олександр Омельченко, Ігор Палиця.

Більше читайте тут: https://tsn.ua

/politika/udar-rnbo-po-236-nardepah-hto-z-politikiv-pidtrimav-kapitulyaciynu-harkivsku-ugodu-z-rosiyeyu-1742575.html

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.