Чи покладе край «злодійському тарифу» закон леді Ю про дешевий газ

Ухвалення запропонованого «Батьківщиною» законопроєкту 4680 не лише забезпечить українців газом за справедливою ціною. Це також стане мотивом для об’єднання провідних політичних сил, що сьогодні неабияк потрібно Україні.

Таке переконання висловила політична експертка Олександра Решмеділова, пише РБК-Україна.

«Якщо на цьому пленарному тижні з’явиться законопроєкт від «Батьківщини» 4680, який Тимошенко вимагає розглянути в режимі ad hoc, то це може бути певним сигналом, що монобільшість і влада в цілому готова до певних перемовин і співпраці», – вважає Решмеділова.

За її словами, зараз, коли люди отримають платіжки за січень, протестні акції можуть повторитися з новою силою, адже реального зниження тарифів не відбулося. Натомість закон Тимошенко про дешевий газ міг би не тільки швидко заспокоїти людей, але й поставити крапку на тарифному здирництві.

«Якщо Верховна Рада зможе, як наполягає Тимошенко, знизити ціну природного газу до трьох гривень, то це буде певним іспитом для того, щоб показати, що такі альянси можливі», – зауважила експертка.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко вимагає невідкладно розглянути законопроєкт №4680. Розроблений «Батьківщиною» документ поверне українцям газ вітчизняного видобутку, а також направить на потреби домогосподарств газ із газових сховищ за ціною літньої закупки. Це дозволить дати людям паливо по 3 гривні за кубометр, а не за 9.

Читать на русском

Принятие предложенного «Батькивщиной» законопроекта 4680 не только обеспечит украинцев газом по справедливой цене. Это также станет поводом для объединения ведущих политических сил, сегодня изрядно нужно Украине.

Такое убеждение выразила политическая экспертка Александра Решмедилова, пишет РБК-Украина.

«Если на этой пленарной неделе появится законопроект от «Батькивщины» 4680, который Тимошенко требует рассмотреть в режиме ad hoc, то это может быть определенным сигналом, что монобольшинство и власть в целом готова к определенным переговорам и сотрудничеству», — считает Решмедилова.

По ее словам, сейчас, когда люди получат платежки за январь, протестные акции могут повториться с новой силой, ведь реального снижения тарифов не произошло. Зато закон Тимошенко о дешевом газе мог бы не только быстро успокоить людей, но и поставить точку на тарифном вымогательстве.

«Если Верховная Рада сможет, как настаивает Тимошенко, снизить цену газа до трех гривен, то это будет определенным экзаменом для того, чтобы показать, что такие альянсы возможны», — отметила экспертка.

Напомним, Юлия Тимошенко требует безотлагательно рассмотреть законопроект №4680. Разработанный «Батькивщиной» документ вернет украинцам газ отечественной добычи, а также направит на нужды домохозяйств газ из газовых хранилищ по цене летней закупки. Это позволит дать людям топливо по 3 гривны за кубометр, а не по 9.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.