Вищий антикорупційний суд виніс вирок екс-нардепу за привласнення 582 тис. грн.

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду затвердила угоду про визнання винуватості між прокурором та колишнім народним депутатом України, обвинуваченим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, повідомляють «Украинские ведомости» з посиланням на офіційний сайт судової інстанції

За версією сторони обвинувачення, екс-нардеп незаконно використав владу та отримав компенсацію за оренду житла у сумі 582 430 гривень.

Обвинувачений визнав вину в повному обсязі та добровільно відшкодував завдані збитки.

Колегія суддів дійшла до висновку, що угода про визнання винуватості відповідає вимогам чинного законодавства та укладена добровільно.

Таким чином, ВАКС призначив узгоджену сторонами угоди міру покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади на строк 1 рік, зі штрафом у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до ст. 75 КК України, суд звільнив обвинуваченого від відбування покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком три роки та покладенням таких обов’язків: періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Вирок може бути оскаржений упродовж 30 днів.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

http://ukrvedomosti.com.ua

фото: Слово і діло

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.